top of page

WIXIT WEB

Originalita nás rozlišuje od ostatních
TVORBA UNIKÁTNÍCH
WEBOVÝCH STRÁNEK A E-SHOPU
SPECIALIZACE
NA WIX EDITOR

NABÍZÍME

VÝROBA A ÚDRŽBA WEBOVÝCH STRÁNEK

NEBO E-SHOPU

V naší nabídce je individuální přístup a originalita ke každému projektu. Stojíme si za profesionalitou, dokonalostí a kvalitní práci, protože internetová prezentace je účinný nástroj, který usnadňuje komunikaci mezi zákazníkem a firmou. Vytvoříme responzivní stránky optimalizované pro všechny druhy nejrůznějších zařízení (PC, mobily, notebooky, tablety atd.)

WEBDESIGN

Grafické zpracování webových stránek, které je nesmírně důležité. Kvalitní obsah vyžaduje také kvalitní a originální design, který zákazníka oslní na první pohled.
Díky unikátnímu webdesignu vaše stránky dostanou úplně jiný rozměr.

SEO OPTIMALIZACE,
GOOGLE ANALYTICS,
EMAIL MARKETING

SEO je zkratka (Search Engine Optimization). SEO se zabývá optimalizací pro fulltextové vyhledávání. Jejich cíl je zvýhodnit Vaše internetové stránky ve výsledcích vyhledávačů na internetu. Google Analytics je analytický nástroj pro měření statistik návštěvnosti a ukážeme Vám také, jak pracovat s email marketingem pro lepší navázání kontaktu s klienty.

SPRÁVA SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

Nástroje, které umožňují lidem tvořit, sdílet a vyměňovat mezi sebou informace a multimediální obsah v rámci virtuální komunity nebo sítě. Za pomocí mobilních a webových zařízení poskytují efektivní způsob tvorby vlastního obsahu.

NABÍZÍME
NAŠE PROJEKTY

NAŠE PROJEKTY

Ukázka z naší tvorby, kterou děláme s radostí!

Zhotovení grafického návrhu ZDARMA!

Screenshot 2020-03-26 18.05.47
O NÁS

O NÁS

Naše společnost si zakládá na seriózním a individuálním přístupu ke klientovi a kvalitních službách, při kterých používá nejmodernější a spolehlivý software, a to pro všechny zákazníky, ať už se jedná o velké investory nebo soukromé osoby. Samozřejmostí je komplexnost řešení všech zakázek.
Díky naší DESETILETÉ PRAXI S WIX EDITOREM dokážeme flexibilně spolupracovat tak, aby výsledný projekt byl k vaší spokojenosti perfektní.

 

 

Výroba webu

Zahrnuje převedení grafického návrhu na originální webové šablony a poté nasazení na redakční systém pro rychlejší správu obsahu, v některých případech i naplnění obsahu. Školení obsluhy, nastavení měření, optimalizace rychlosti načítání, SEO
a mnoho dalších činností, kterými vás nechceme zatěžovat a proto se o vše postaráme! 
Webové stránky řádně otestujeme a nastavíme podle vysokých kvalitativních standardů, optimalizujeme pro vyhledávače (SEO), integrujeme analytické nástroje pro měření
statistik návštěvnosti - Google Analytics a přizpůsobíme zobrazení do mobilních zařízení.

 

UNIKÁTNÍ WEBOVÉ STRÁNKY JSOU ZÁKLADEM ÚSPĚŠNÉHO PODNIKÁNÍ!

CO JE TO WIX?

To je revoluční nástroj, který je pravděpodobně nejpoužívanějším editorem pro tvorbu kvalitních webových stránek nebo e-shopů na světě.

Nabízí výrobu webu s nejmodernějšími funkcemi, velkou škálou unikátních šablon, špičkovým a originálním designem na té nejvyšší technické úrovni, neustále investuje do vývoje a jde napřed aktuálním a také budoucím trendům.
Mezi spokojené uživatele Wixu patří různé obchody, řemeslníci, volnonožci, živnostníci, muzikanti, herci, doktoři, grafici, bloggeři, ale také restaurace nebo wellness studia.
Jedná se o nejkomplexnější nástroj na tvorbu webu, který na českém trhu naleznete.

Wix používá přes 180 milionů zákazníků po celém světě.

 

Je vhodný pro všechny firmy, služby, bloggery, malé a střední e-shopy nebo freelancery, řemeslníky, kteří potřebují vytvořit profesionálně vypadající webové stránky.

V nástroji od Wix naleznete spoustu užitečných funkcí, které dostanou váš web na přední pozice výsledků vyhledávání i do příspěvků sociálních sítí. Základní i pokročilé funkce pro zlepšení SEO webu jsou zde dostupné, např. meta data, blog, tlačítka pro rychlé sdílení a samozřejmě čistě napsaný kód webu. Návštěvníci vás mohou zkontaktovat přes kontaktní formulář nebo live chat a vy je můžete dále cílovat skrze facebook či email marketing.

Součástí je samozřejmě vlastní doména, SSL zabezpečení nebo dostatečné místo na disku a oznámení o používání Cookies zde samozřejmě také najdete.

RÁDI VÁM WEB VYTVOŘÍME A NAUČÍME VÁS S NÍM PRACOVAT!

_logofinal.png

HISTORIE A VÝVOJ WIX EDITORU
Wix založili v roce 2006 tři vývojáři – Avishai Abrahami, Nadav Abrahami a Giora Kaplan v izraelském Tel Avivu. Krátce na to získali finanční podporu od několika investičních skupin, které tím projevily důvěru ve vznik tohoto nástroje.

První fáze veřejného beta testování proběhla už v roce 2007. O tři roky později už měla tato platforma pro tvorbu webových stránek přes 3,5 milionu uživatelů. Díky ohromnému nárůstu uživatelů získal Wix další finanční podporu ve výši skoro 200 milionů korun.
V roce 2011 vzrostla uživatelská základna na 8,5 milionu uživatelů, a tak přirozeně proběhla další kola investic, které se v konečném součtu vyšplhaly přes jednu miliardu korun. Od té doby rostl počet uživatelů raketovým tempem.
Rok 2013 byl pro Wix přelomový. Jednak měl na kontě 34 milionů uživatelů, ale daleko významnější událostí byl vstup společnosti na americkou burzu NASDAQ.
Do současné doby si Wix oblíbilo už přes 180 milionů zákazníků po celém světě a toto číslo dál roste.

_logofinalblck.png
bottom of page