top of page

SPRÁVA SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

ZALOŽENÍ A ÚDRŽBA

V naší nabídce je individuální přístup a originalita ke každému projektu. Stojíme si za profesionalitou, dokonalostí a kvalitní práci, protože internetová prezentace na sociálních sítích je účinný nástroj, který usnadňuje komunikaci mezi zákazníkem a firmou.

DESIGN ÚČTŮ

Grafické zpracování účtů, které je nesmírně důležité. Kvalitní obsah vyžaduje také kvalitní a originální vkládání příspěvků, který zákazníka oslní na první pohled. Díky tomu vaše stránky dostanou úplně jiný rozměr.

ANALÝZA, STATISTIKY, NÁVŠTĚVNOST

Zabýváme se statistikami a analýzami návštěvnosti pro vaše účty. Cíl je zvýhodnit Vaše příspěvky ve výsledcích vyhledávačů na sociálních sítích. Dodáme Vám výsledky analytických nástrojů pro měření statistik návštěvnosti a kontaktů na vašich účtech.

Sociální média

Jsou nástroje, které umožňují lidem tvořit, sdílet a vyměňovat mezi sebou informace a multimediální obsah v rámci virtuální komunity nebo sítě. Za pomocí mobilních a webových zařízení poskytují efektivní způsob tvorby vlastního obsahu. Těmito možnostmi sociální média zásadně změnila způsob, jak mezi sebou organizace, komunity, podniky i jednotliví uživatelé komunikují. Sociální média se stávají nedílnou součástí online života, jelikož jejich prvky jsou stále častěji zakomponovány do tradičních webů (např. sekce pro komentáře, tlačítka pro sdílení). Po obchodní stránce jsou sociální média využívána k propagaci produktů, zviditelnění značky, navázání bližšího kontaktu se zákazníkem či rozjetí nového businessu.

Pro jakékoliv další informace či ceník našich služeb.

_logofinalblck.png
bottom of page