top of page

VÝROBA A ÚDRŽBA
WEBOVÝCH STRÁNEK NEBO E-SHOPU

Nabízíme výrobu kvalitních webových stránek určených zejména pro drobné a střední podnikatele, ale také pro firmy nebo eshopy, bloggery či online magazíny. Součástí všech internetových prezentací je použití originálních šablon, instalace redakčního systému, unikátní grafický návrh webu, zpracování fotografií a dalšího obsahu, SEO optimalizace a integrace analytického nástroje pro měření statistik návštěvnosti - Google Analytics.
Tvorba internetové prezentace má svá pravidla. Pokud chcete, abychom dodrželi termín přípravy Vašich webových stránek a aby nedošlo k jakýmkoliv nedorozuměním, seznamte se prosím s následujícím postupem:

1. Zadání poptávky
 

Máte-li zájem o vytvoření nových internetových stránek. Neváhejte nás kontaktovat na e-mail wixitweb@email.cz nebo klikněte zde, kde nám sdělte Vaše zadání či dotazy.

3. Cenová nabídka
 

Na základě vyhodnocení všech podkladů, které od Vás budeme mít k dispozici, připravíme cenovou nabídku na tvorbu Vašich nových internetových stránek.

5. Příprava webových stránek


Přichystáme redakční systém, vytvoříme grafickou šablonu a uspořádáme všechny podklady, které budeme mít k dispozici, do logického celku. Poté Vám zašleme grafický návrh stránek ZDARMA!

7. Spuštění Vašich webových stránek
 

Po odsouhlasení online náhledu webové stránky dojde k jejímu spuštění na dohodnuté doméně. Další úpravy už záleží na konkrétní domluvě. Doporučujeme dodržovat údržbu stránek o kterou se rádi postaráme.

2. Zaslání potřebných podkladů

Poté Vás požádáme o zaslání co nejvíce podkladů jako texty, obrázky apod. Také na Vás budeme s největší pravděpodobností mít nějaké otázky ohledně celého projektu.

4. Odsouhlasení cenové nabídky

Pokud Vás nabídka na tvorbu webových stránek zaujme a potvrdíte ji, tak u nás vyhotovení internetové prezentace závazně objednáte.

6. Náhled připraveného webu
 

Zašleme Vám neveřejný odkaz, kde bude internetová prezentace připravena k náhledu (pouze pro Vás), abyste se mohli podívat, co jsme pro Vás připravili a jak celkové stránky vypadají a fungují.

8. Vyúčtování poskytnutých služeb
 

A jsme u konce. V tuto cvhíli jsou Vaše webové stránky hotové. Vystavíme Vám fakturu a budeme se těšit na další spolupráci.

Pro jakékoliv další informace či ceník našich služeb.

_logofinalblck.png
bottom of page